ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU

autor: Aneta Barta , źródło: Plasterek.pl

brak oceny

Zakochaj się w życiuZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU

Podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy

 

autor:  Ewa Foley

wydawnictwo:  Ravi

rok wydania:  2009


Każdy z nas stara się przeżyć swoje życie jak najlepiej. Niestety nie istnieje uniwersalna instrukcja - jak żyć, więc działamy trochę po omacku, wierząc, że nasze wybory będą słuszne, a podjęte decyzje trafione. Czasami nasze życie prowadzi nas jasną, wygodną drogą, a niekiedy ocienioną, krętą dróżką. Jednakże niezależnie od tego, jaka jest droga naszego życia, to my wybieramy sposób w jaki chcemy po niej kroczyć. A sposobów jest tyle, ile ludzi na świecie, każdy ma swój niepowtarzalny, jedyny. Nikt nie może za nas zdecydować, jak chcemy nasze życie przeżyć, ale są osoby, które mogą nam pokazać, jaki sposób będzie dla nas najradośniejszy. Taką osobą jest Ewa Foley, która w swojej książce pt. „ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU", udowadnia nam, że możemy przejść przez nasze życie będąc w permanentnym stanie zakochania. Bo zakochać można się we wszystkim: radości, oddechu, muzyce, kwiatach, książkach czy zmianach.

Przypomnij sobie co czułeś/aś będąc zakochanym. Świat stawał się miejscem magicznym, wszystko wydawało się mieć niezwykłe znaczenie,  a codzienność nabierała rumieńców. Tak samo można się czuć, po prostu żyjąc. Smakując każdą chwilę, jak wyjątkowy rarytas i doświadczając ogromnej radości z bycia tu i teraz.


„Umów się dzisiaj ze sobą, że szczęście i realizacja marzeń odgrywają w Twoim życiu większa rolę. Taka intencja sprawi, ze to, co wydawało się nie możliwe, stanie się tylko nieprawdopodobne i - gdy tylko w pełni się zaangażujesz i włożysz wysiłek, spełnienie Twoich marzeń stanie się nieuchronne"

/Ewa Foley/

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy