Eksperci na Plasterek.pl

źródło: Plasterek.pl

brak oceny

Prof. dr hab. Władysław ŁosiakDrodzy Plasterkowicze!

Jak już wcześniej pisaliśmy, podjęliśmy starania o to, by podnosić rzetelność i wiarygodność portalu Plasterek.pl. W tym celu poprosiliśmy o pomoc ekspertów, którzy będą sprawdzać merytoryczną wartość artykułów, jakie dla Was publikujemy. Artykuły, które uzyskają ich aprobatę, będą oznaczane symbolem "EKSPERT POLECA".

Dziś serdecznie witamy na Plasterku Pana prof. dr hab. Władysława Łosiaka!

Pan Profesor Władysław Łosiak jest kierownikiem Zakładu Psychologii Klinicznej w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego zainteresowania naukowe koncentrują się na problematyce stresu, związanych z nim procesów poznawczych i emocjonalnych oraz podstawowych kategorii procesów readaptacji.

Prowadzi badania dotyczące funkcjonowania jednostek w warunkach stresu, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz uwarunkowań i następstw stresu.

Autor wielu książek, m.in.: „Psychologia stresu", „Psychologia emocji", „Stres i emocje w naszym życiu", współredaktor oraz współautor pierwszej polskiej monografii dotyczącej psychologii chorych onkologicznie.

Członek Komisji Nauk Psychologicznych Krakowskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk oraz Stress and Anxiety Research Society.

Zgodził się podjąć roli Eksperta na plortalu Plasterek.pl i dbać o merytoryczną poprawność artykułów związanych z tematem stresu.


 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy