Zmiany na Plasterku

brak oceny

Drodzy Plasterkowicze!

Wprowadziliśmy kilka zmian, które, mamy nadzieję, udogodnią Wam korzystanie z zasobów Plasterka. Po pierwsze, w lewej części strony, tuż pod obrazkami przewodnimi do artykułów będą wyświetlać się ostatnio aktywne grupy (dotychczas mogliście tam oglądać ostatnio założone). Dzięki tej zmianie możecie szybciej reagować na nowe wpisy.

Wprowadziliśmy również nową funkcjonalność POMOCNE POSTY, dzięki niej będziecie mogli oznaczać te posty, które w szczególny sposób Was zainspirowały, dały do myślenia lub popchnęły do rozwoju. To również sposób zwrócenia uwagi innych Użytkowników Plasterka na post, który w Waszym odczuciu warty jest przeczytania i wreszcie, oznaczając wartościowy post, możecie umocnić samego autora postu w poczuciu, że jego aktywność na Plasterku ma duży sens.

Przy każdym poście po prawej stronie znajdziecie ikonę Plasterka grupy2.jpg. Klikając w serduszko, możecie zaznaczyć dany post jako POMOCNY czyli taki, który był dla Was z jakichś powodów ważny, to także sposób podziękowania jego autorowi. Dodatkowo w Waszym profilu będą zapisywać się wartościowe dla Was posty. Znajdziecie je po lewej stronie tuż pod buttonem belka. W każdej chwili będziecie mogli wrócić do słów, które Was zainspirowały, bez konieczności wertowania zasobów grup.

w profilu2.jpgTakże w Waszym profilu, tuż obok awataru i nicka znajdziecie ikonę Plasterka, w tym miejscu będą się oznaczały Wasze posty, które inni Użytkownicy uznali za godne uwagi. Możecie się zatem dowiedzieć ile Waszych postów spotkało się z uznaniem oraz ilu Użytkowników uznało, że pomogliście im swoimi słowami.

Osoby posiadające konto Premium będą mogły dodatkowo zobaczyć, którzy Użytkownicy uznali ich posty za pomocne i godne uwagi.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spotkają się z Waszym uznaniem i będą stanowiły z jednej strony pomoc w gromadzeniu zasobów wspierających rozwój każdej osoby na Plasterku, a z drugiej strony, staną się możliwością wyrażenia wdzięczności i uznania dla osób dzielących się swym doświadczeniem i ciepłem z innymi.

Pozdrawiamy! Zespół Plasterek.pl

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy