Pomagam.bo

źródło: http://www.pomagambo.pl

brak oceny

pomagambo„Pomagam bo" to kampania o charakterze non-profit, której celem jest zainicjowanie budowy prężnie działającej i aktywnej społeczności wolontariuszy w Internecie.

Dodatkowym dążeniem, w obliczu wielkiej szansy, jaką jest uznanie roku 2011 za Europejski Rok Wolontariatu, jest sprowokowanie do refleksji na temat działania na rzecz osób wykluczonych oraz do wzrostu liczby wolontariuszy w Polsce.

Każdy może pomagać. Kampania ma uświadomić Polakom jak wiele ogromnych przedsięwzięć działa na zasadzie wolontariatu. Modeli współpracy w ramach wolontariatu jest wiele.

Wolontariat procentuje. Pomaga spojrzeć z innej perspektywy na wiele spraw i przewartościować życie. Podjęcie się wolontariatu owocuje rozwojem osobistym, może stać się przygodą życia i z pewnością przyniesie bezcenną satysfakcję. To przylądek bezinteresowności w dzisiejszym świecie wymiernych wartości.

Zostań Superbohaterem działań społecznych i pomagaj! Zdobądź się na odwagę i zacznij działać. Zacznij od dołączenia do nas na Facebooku

http://www.pomagambo.pl


Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy