Sztuka dawania prezentów

źródło: www.zlotemysli.pl

brak oceny

sztuka dawaniaSztuka dawania prezentów

 

Autor: Kamila Nowak

Wydawnictwo: Złote Myśli

 

Jak dawać ukochanej osobie wyjątkowe prezenty, które będą najlepszymi podarunkami, jakie otrzymała?

Ilu z nas zna ten scenariusz...

Już na kilka tygodni przed urodzinami kogoś bliskiego zastanawiasz się, co mu dać. Myślisz sobie: „Na razie jeszcze mam czas, później poszukam czegoś fajnego". Na kilka dni przed dniem urodzin budzisz się z myślą, że nie masz jeszcze prezentu - i na szybko zaczynasz szukać czegoś fajnego. Jednak, mimo że w sklepach wybór jest ogromny, nie wiesz, co kupić - i ostatecznie kończy się to wszystko kupieniem kolejnej książki, kwiatów albo innego nudnego prezentu. Ten sam scenariusz pojawia się w przypadku świąt Bożego Narodzenia i innych dni, gdy dajemy coś naszym bliskim.

„Czy chcesz dawać niezapomniane prezenty?"

Tylko wyobraź to sobie. Niedużym nakładem sił i środków kupujesz/tworzysz unikalny prezent. W niebanalny i wywierający jeszcze większe wrażenie sposób wręczasz go np. ukochanemu. Widzisz na jego ustach szczery uśmiech i radość w oczach. Widzisz, że sprawiłaś mu autentyczną radość i jest on tak szczęśliwy, że ma ochotę wziąć Cię na ręce i 1000 razy dziękować. Kluczem do sprawienia komuś takiej radości nie są drogie prezenty, ale prezenty z pomysłem.

Ten poradnik pozwoli Ci wręczać właśnie takie prezenty. Prezenty, które nie są nudne i banalne, a są za to kreatywne, wyróżniające się i wywołujące niezapomniane emocje. W jaki sposób tego dokonać?

W poradniku „Sztuka dawania prezentów" znajdziesz aż 33 unikalne pomysły na prezent. Wszystkie te pomysły to nie tylko same instrukcje, jaki prezent kupić. Są to osobne poradniki, jak stworzyć wyjątkowy prezent oraz jak wręczyć go w niezapomniany sposób i dzięki temu spotęgować wrażenie, jakie wywrze on na obdarowanym.


Ta książka pozwoli Ci raz na zawsze rozwiązać problem, co dać bliskiej osobie jako prezent. Niezależnie od tego, czy będą to urodziny, imieniny lub dzień zakochanych. Ten poradnik pozwoli Ci stworzyć albo kupić prezent, który będzie wyjątkowy i który pokaże obdarowanemu, jak bardzo Ci na nim zależy.

 

Od autorki:

Moja książka przeznaczona jest dla wszystkich. Młodych czy starych, mężczyzn lub kobiet. Dla wszystkich, którzy chcą wykazać się niezwykłą fantazją i kreatywnością. Często wydaje nam się, że wybieranie prezentów jest rzeczą niesłychanie trudną. Przez wiele miesięcy przed daną okazją myślimy już, co moglibyśmy kupić, ale w końcu z powodu natłoku innych, „ważniejszych" zajęć zapominamy o tym i budzimy się rano, parę godzin przed imprezą, z myślą, że nie mamy prezentu! Pędzimy wtedy czym prędzej do pobliskiego supermarketu, kupujemy bukiet oklepanych róż, paczkę pralinek albo setną już w tym roku książkę o prokreacji dżdżownic, bo na nią akurat była promocja, a my nie dysponujemy zbyt wielkimi funduszami.

Ten poradnik to zmieni !

 

Komentarze (0)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie ma jeszcze komentarzy