Opublikuj swoje teksty na Plasterku

brak oceny

writtingDrodzy Użytkownicy Plasterka

 

Jak zapewne zauważyliście, Plasterek stale się rozwija. Zarówno pod względem oferowanych usług, jak i treści. W naszym Centrum Porad przybywa specjalistów gotowych udzielić Wam pomocy i wsparcia. Nasza oferta Warsztatów online stale się wzbogaca o nowe propozycje, które wychodzą naprzeciw Waszym oczekiwaniom. W Bazie Wiedzy przybywa artykułów, a Temat Miesiąca staje się coraz obszerniejszy.

Nasz rozwój, oprócz ogromnej radości, niesie również nowe wyzwania. Chcemy stawać się coraz lepsi, dla Was i dla siebie. Naszym pragnieniem jest takie rozwijanie portalu, aby stawał się on Wam coraz bliższy, był częścią Waszego codziennego życia, odpowiadając na Wasze potrzeby.

Przede wszystkim zaś pragniemy, aby Plasterek stał się WASZYM portalem, gdzie możecie zaprezentować własne zdanie, opinię czy poglądy na jakiś temat.

 

Dlatego zapraszamy Was do współpracy.

 

Swoje zaproszenie kierujemy do wszystkich osób, dla których pisanie jest prawdziwą pasją i sprawia im radość, którą chcieliby podzielić się z innymi.


Jeżeli lubisz pisać i uważasz, że robisz to dobrze, przyślij do mnie tekst, artykuł, felieton, czy co tam jeszcze przelałeś/łaś na elektroniczny papier. Ważniejsza od formy jest treść, miejcie na uwadze, że Plasterek jest portalem psychologiczno - społecznym, więc takie treści będą najmilej widziane. Ja ze swojej strony obiecuję, że przeczytam każdą przysłaną propozycję i odeślę informację zwrotną. Jeżeli Twój tekst będzie na odpowiednim poziomie, wówczas zostanie opublikowany na Plasterku, a Ty dołączysz do grona naszych autorów.

 

satisfactionCo z tego będziesz miał/a?

 

 • Dołączysz do grona autorów psychologicznego portalu, którego ranga i możliwość wpływania na opinię ludzi stale rośnie
 • Możliwość zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców wszystkiego tego, co uważasz za ważne i godne polecenia innym
 • Możliwość własnego rozwoju poprzez doskonalenie własnego warsztatu pracy i umiejętności pisarskich
 • Możliwość współtworzenia i rozwijania portalu Plasterek.pl
 • Wygodny dostęp do własnych opublikowanych materiałów przez 24 godziny na dobę ( raz opublikowany tekst będzie dostępny już zawsze i możliwy do łatwego znalezienia poprzez plasterkową wyszukiwarkę )
 • Każdy kto opublikuje na Plasterku swój tekst może umieścić odnośną informację w swoim CV.
 • Możliwość promowania swojej osoby poprzez umieszczenie pod tekstem noty biograficznej wraz ze zdjąciem i olinkowaniem do własnej strony www.
 • Satysfakcję i radość z dobrze napisanego artykułu.

 

Kto może zostać publcystą/ką na portalu Plasterek.pl?pen

 

 • Publicystą/ką na Plasterku może zostać każdy, kto potrafi zaprezentować swoją wiedzę w formie pisemnej.
 • Osoba rzetelna i pełna zapału (nadsyłane teksty powinna cechować wysoka wartość merytoryczna)
 • Osoba posiadająca wiedzę i umiejętność jej zaprezentowania (nie interesują nas teksty ściągnięte z sieci lub przepisane od innych autorów)

 

 

Jeżeli uważasz, że to właśnie TY jesteś osobą, która ma coś ciekawego do powiedzenia innym, napisz na adres:  anetabarta@plasterek.pl

 

Zasady publikacji materiałów na portalu Plasterek.pl

1. Przysłanie do redakcji portalu Plasterek.pl materiałów (tekst, grafika, zdjęcia, wykresy i inne) do publikacji jest równoznaczne z zapoznaniem się i wyrażeniem zgody na poniższe zasady.

2. Osoba nadsyłająca materiały do publikacji oświadcza, że jest ich jedynym autorem, ma pełne prawo do dysponowania nimi oraz, że materiały są całkowicie oryginalne i nie naruszają praw autorskich osób trzecich.

3. Z chwilą przesłania materiałów do redakcji portalu, autor udziela właścicielowi portalu Plasterek.pl niewyłącznej licencji na korzystanie z materiałów bez ograniczeń terytorialnych na wszystkich znanych polach eksploatacji

4. Autorzy nadesłanych materiałów zobowiązani są do jak największej rzetelności w ich opracowywaniu i przygotowaniu.

5. Publikacja nadesłanych tekstów na portalu Plasterek.pl jest nieodpłatna

6. Redakcja zastrzega sobie prawo do dokonywania drobnych korekt w nadesłanych materiałach, zaś zmiany merytoryczne dopuszczalne są po wcześniejszych ustaleniach z autorem.

7. Każda osoba, której materiały zostaną opublikowane na portalu Plasterek.pl może wystąpić z prośbą o wydanie stosownego zaświadczenia

8. Pod publikowanym materiałem istnieje możliwość promocji autora poprzez zamieszczenie jego zdjęcia i krótkiej noty biograficznej.

9. Termin publikacji materiałów na portalu Plasterek.pl jest uzależniony od decyzji działu redakcyjnego portalu

10. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanego materiału.

11. Autor nadesłanego materiału w ciągu 7 dni od daty publikacji na portalu Plasterek.pl zostanie o tym fakcie poinformowany drogą mailową.

 

Komentarze (3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

 • pavelfer4 pavelfer4 napisał(a)
  21.11.2018, 09:20
  Witaj!

  Czy kiedykolwiek szukałeś funduszy, pożyczek, pomocy finansowej lub potrzebujesz akredytowanego pożyczkodawcy, aby pomóc ci spełnić Twoje potrzeby i wymagania? Czy chcesz otrzymać pożyczkę inwestycyjną dla swojej firmy Czy twój bank cię odrzucił? Czy Twoje miesięczne dochody znikają z powodu wysokiego oprocentowania Twoich kredytów, kredytów lub obligacji? Wtedy nie ma innej możliwości niż uzyskanie natychmiastowej i niezawodnej usługi. Skontaktuj się z nami już dziś w sprawie Legit / akredytowanych pożyczek, kredytów hipotecznych i funduszy inwestycyjnych. Dla Szybkiej aplikacji, Zastosuj wewnątrz; Pełna nazwa: Pożyczka Wymagana kwota: Pożyczka Cel: Czas trwania pożyczki: Numer telefonu: Adres / kraj:

  Pavel Fer
  email: pavelfer4@gmail.com
 • gosia123127166 gosia123127166 napisał(a)
  16.11.2012, 00:30
  chodzi glownie o to ze ciagle na niego krzycze, za wszelka cene chce pokazac ze mam racje nawet czasem zdarzalo mi sie go uderzyc. Bardzo go kocham i nie chce tego robic. Mam wyrzuty sumienia i przepraszam go ale probuje zrzucac wine na niego za moje niepowodzenia, probuje znalezc jakis powod dlaczego to on zawinil. Prosze pomozcie mi bo kiedys komus stanie sie krzywda albo mi albo jemu :(
 • gosia123127166 gosia123127166 napisał(a)
  16.11.2012, 00:26
  mam problem. Jestem agresywna i bardzo mnie to niepokoi poniewaz okazuje to mojemu chlopakowi.