Katharsis konie

Pomoc psychologiczna online

button

Katharsis

Kasia 29 21.10.2018, 20:29
Kasia 29 Witam. Mam taki może co dla niektórych wydać się błahy problem ale nie dla mnie. Od pół roku mam chłopaka. Mieszkamy razem wydawałoby się że wszystko jest w porządku ale od jakiegoś czasu mam wrażenie jakbym go nie obchodziła jakby już mnie nie kochał. Nie powiedział tego ale też dawno nie usłyszałam od niego że mnie kocha. Nie okazuje mi czułości, nie przytula jak kiedyś. Niby normalnie rozmawiamy ale czuję że coś jest nie tak. Z byle powodu się obraża a potem to ...
Brak komentarzy | więcej
Anonimowy 15.10.2018, 16:30
Anonimowy Temat może trochę na wyrost, ale mój dzisiejszy stan wyraża właśnie to. Dosłownie, odkąd podpisaliśmy cyrograf w naszym związku wszystko zaczęło się walić. Wcześniej też miewaliśmy jakieś problemy, ale lepiej lub gorzej udawało się je rozwiązywać. Ale teraz już czuję się jakbym waliła głową w mur. Mój partner jest ode mnie młodszy, ma 26 lat, ja 30. Zakochałam się w nim bo podobał mi się, a do tego wydawał się być nad wyraz dojrzały. Jesteśmy ze sobą ...
Anonimowy 07.10.2018, 19:25
Anonimowy też tak czasami macie, że nie czujecie się sobą. jakby, nie wiem, dusza opuściła wasze ciało. nic do was nie dociera. nie chcę się wam jeść, pić, wszystko was boli, głowa jest jednocześnie przepełniona i pusta. nie czujecie nic. w takich momentach jedyną moją myślą, wyobrażeniem jest jak coś uderza w moją głowę i dosłownie ją roztrzaskuje na kawałki. cały czas leżycie. nic was nie obchodzi. wszyscy pytają co się dzieje a wy nawet nie wiecie. po prostu tak jest.
Zobacz wszystkie

Znajdź w swojej miejscowości

Kategoria:
Miasto:

Aktualności

 • 21.02.2018, 15:27

  Jadwiga Prokop w Centrum Porad

  Jadwiga ProkopSerdecznie witamy w Centrum Porad nową specjalistkę, Panią Jadwigę Prokop.

  Pani Jadwiga jest psychologiem i trenerem. Od wielu lat wspiera rodziców i nauczycieli w budowaniu dobrych relacji z dziećmi między innymi poprzez prowadzenie zajęć "Szkoła dla rodziców i wychowawców". Jest współzałożycielką fundacji Szkoła Dialogu.

  Pani Jadwiga udziela pomocy w obszarach: Dziecko, małżeństwo, rodzina, relacje z innymi, rozwój osobisty, samotność, sfera emocjonalna i wsparcie w kryzysie.

  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Panią Jadwigą

Psychokoktajl

Centrum Porad Cytat